Manhattan 180948 administration af bærbar enhed
vogn & kabinet Bærbar enhedsadministrationsvogn Sort
Design
| Type | Bærbar enhedsadministrationsvogn |
| Placering | Gulv |
| Spaltebredde | 2,5 cm |
| Slothøjde | 28 cm |
| Spaltedybde | 40 cm |
| Styrehjul | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Glas, Polykarbonat (PC), Stål |
Funktioner
| Antal understøttede enheder | 32 |
| Understøttede bærbare enheder | Laptop, Smartphone, Tablet |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Højspænding, Overbelastning |
| Låsning | Ja |
| Låsetype | Nøgle |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 250 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 16 A |
| Overspændingsbeskyttelse | Ja |
| Strømkabellængde | 2 m |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80% |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, REACH, RoHS |
| Certificering | CE RoHS REACH IEC 60320 IEC 60884 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 640 mm |
| Dybde | 578 mm |
| Højde | 876 mm |
| Vægt | 65 kg |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Nøgler medfølger | Ja |
| Antal nøgler inkluderet | 2 stk |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 77 kg |