Lenovo ThinkPad 230W Slim AC Adapter (Slim-tip)
strømforsyningsadapter - 230 Watt
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Farve | Sort |
| Lokalisering | Danmark |
| Indgangspænding | AC 90-265 V |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Input-stik | Power IEC 60320 C13 |
| Udgangspænding | 20 V |
| Max. elektrisk strøm | 6.75 A |
| Strømkapacitet | 230 Watt |
| Medfølgende ledninger | Strømkabel 1.8 m |
| Overensstemmelsesstandarder | BSMI, cUL, GS, NOM, CB, CCC, PSB, FCC, IRAM, SII, KCC, PSE Mark, ICES, MEPS, KC, KUCAS, SONCAP, CECP, INSM, EAC, ISC, RCM, BIS, GEMS, NRCAN, SIRIM, NRCS, Morocco |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 8 - 80% |
| Bredde | 16.9 cm |
| Dybde | 8.7 cm |
| Højde | 2.54 cm |
| Vægt | 601 g |
| Bredde ved forsendelse | 23.8 cm |
| Dybde ved forsendelse | 14.4 cm |
| Højde ved forsendelse | 5.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 950 g |
| Designet for | Lenovo ThinkBook 14 G2 ITL 20VD ¦ Lenovo ThinkPad P1 Gen 4 20Y3, 20Y4 ¦ Lenovo ThinkPad P1 Gen 5 21DC ¦ Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 20ST, 20SU ¦ Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ, 20YR ¦ Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 21A9, 21AA ¦ Lenovo ThinkPad P15v Gen 3 21D8, 21D9 ¦ Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 20SN, 20SQ ¦ Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 20YU, 20YV ¦ Lenovo ThinkPad P53 20QN (230 Watt), 20QQ (230 Watt) ¦ Lenovo ThinkPad P73 20QR (230 Watt), 20QS (230 Watt) ¦ Lenovo ThinkPad T15g Gen 1 20UR, 20US ¦ Lenovo ThinkPad T15g Gen 2 20YS, 20YT ¦ Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 20TM, 20TN ¦ Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 21A8 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 3 20TK, 20TL ¦ Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 20Y5, 20Y6 ¦ Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 5 21DE |