Lenovo
strømforsyningsadapter - 300 Wh
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Farve | Sort |
| Lokalisering | Danmark |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangspænding | 20 V |
| Max. elektrisk strøm | 15 A |
| Strømkapacitet | 300 Wh |
| Overensstemmelsesstandarder | CSA, UL, DEMKO, FIMKO, GS, NEMKO, NOM, SASO, SEMKO, CCC, EMC, PSB, IRAM, SII, PSE Mark, MEPS, CECP, EAC, BIS, GEMS, NRCAN, sDoC, DEN-AN |
| Service & Support | Begrænset garanti - ombytning - 1 år |
| Min. driftstemperatur | 5 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 8 - 80% |
| Bredde | 20 cm |
| Dybde | 10 cm |
| Højde | 2.54 cm |
| Vægt | 500 g |
| Bredde ved forsendelse | 23.8 cm |
| Dybde ved forsendelse | 14.4 cm |
| Højde ved forsendelse | 5.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 600 g |