AG Neovo Skærm
23.8" - VA - 5 ms - 1x HDMI
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
6.592,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
6.562,-
DKK
(5.249,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Design
| Glas tykkelse | 3 mm |
Funktioner
| Refleksionshastighed | <1% |
Andre funktioner
| Overførselshastighed | >97% |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| IK kode | IK10 |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, Lavspændingsdirektivet (LVD), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
Præstation
| DisplayPort-version | 1 |
Porte & Grænseflader
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DVI-D-porte | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Lydindgang | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Hældningsvinkelområde | 3 - 21° |
| Slot til kabellås | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 562,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 196 mm |
| Højde (med stativ) | 392,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,7 kg |
| Bredde (uden stativ) | 562,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 56,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 352,6 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6,9 kg |
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23,8 tommer) |
| Paneltype | VA |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 20000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Responstid | 5 ms |
| Tågehastighed | 25% |
| Overfladehårdhed | 9H |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 83 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 50 - 75 Hz |