MSI MAG 274QPFDE X30MV computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI MAG 274QPFDE X30MV computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI MAG 274QPFDE X30MV computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
3.599,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.569,-
DKK
(2.855,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI MAG 274QPFDE X30MV computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI MAG 274QPFDE X30MV computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
3.729,-
DKK
(2.983,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | Rapid VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | 0.5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 4500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 300 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Horisontal scanningsområde | 88,56 - 432,14 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 300 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 596.74 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 335.66 mm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 1000 |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 97% |
| sRGB-dækning (typisk) | 152% |
| Adobe RGB dækning | 99% |
| Farveskala DCI-P3 | 97% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4a |
| Lydindgang | Nej |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 110 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Nej |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 56 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 5.79 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 19 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613.1 mm |
| Dybde (med stativ) | 227.9 mm |
| Højde (med stativ) | 423.53 mm |
| Vægt (med stativ) | 7.5 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613.1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 68.77 mm |
| Højde (uden stativ) | 375.31 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 910 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 470 mm |
| Pakkevægt | 11 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, Strøm |
| Hurtig start guide | Ja |