LG Electronics Skærm
34" - 240 Hz - 1 ms - 2x HDMI - 21:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.438,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.408,-
DKK
(2.726,40 ekskl. moms)
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Andre funktioner
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| USB strømforsyning op til | 15 W |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
Design
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | 120 mm |
| Bredde (med stativ) | 808 mm |
| Dybde (med stativ) | 235 mm |
| Højde (med stativ) | 512,47 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,3 kg |
| Vægt (uden stativ) | 5,3 kg |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforbrug (typisk) | 37,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 61 kWh |
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34 in) |
| Skærmteknologi | VA |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Responstid | 1 ms |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Farveskala DCI-P3 | 95% |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2317 x 0,2317 mm |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |