HP Mini-in-One 24 skærm - LED baglys - 23.8" - IPS - 14ms,5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.553,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.523,-
DKK
(4.418,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 14 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 80 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| 3D | Ingen |
Præstation
| HP segment | Forretning |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Lydindgang | Ja |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 30° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 298059 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 242 mm |
| Højde (med stativ) | 503,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 75 mm |
| Højde (uden stativ) | 367,6 mm |
| Vægt (uden stativ) | 7,2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 650 mm |
| Pakkedybde | 473 mm |
| Pakkehøjde | 315 mm |
| Pakkevægt | 12,8 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Silver |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| TV-tuner, integreret | Ingen |
| Certificering | Australian-New Zealand MEPS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; CSA; EAC; Energy Star; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; SEPA; TCO Certified Edge; TUV; UL; VCCI; Vietnam MEPS; WEEE; ISC |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |