Hannspree Skærm
27" - ADS - 75 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.350,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.320,-
DKK
(2.656,00 ekskl. moms)
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | 15 - 70° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 1 |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB-berøringsporte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2W x 2 |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 40 W |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 90-264 V |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 367,8 mm |
| Højde (med stativ) | 480,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,8 kg |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | CE, HDMI, RoHS, ERP |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Paneltype | ADS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 360 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 5 ms |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Overfladehårdhed | 7H |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 83 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 50 - 76 Hz |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Kapacitiv |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |