Dahua Technology Skærm
23.8" - 100 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.555,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.525,-
DKK
(1.220,00 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1,4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 12 V |
| Indgangsstrøm | 2,5 A |
| Strømforbrug (typisk) | 24 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 24 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90 % |
Vægt & størrelser
| Dybde (uden stativ) | 41,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 612 mm |
| Pakkedybde | 111 mm |
| Pakkehøjde | 405 mm |
| Pakkevægt | 4 kg |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15 ° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | CE EMC, CE LVD, CE ERP |
Display
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærm diagonal | 23,8 tommer |
| Skærmteknologi | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Farvedybde | 8 Bit |
| NTSC-dækning (typisk) | 85% |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 5 ms |
| Panel levetid | 30.000 h |
| Tågehastighed | Haze 25% |
| Synlig størrelse, horisontal | 53,9 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 32,0 cm |