JBL Endurance Peak 3 Blue Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag USB Type-C Bluetooth Blå
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Ørekrog |
| Anbefalet brug | Opkald/Musik/Sport/Hverdag |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Blå |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Kontroltype | Berøring |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| Benledningssensor | Ingen |
| Musikafspilning | Ja |
| Pump bass-teknologi | JBL Pure Bass Sound |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Mikrofonindgang | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 - 2.4835 GHz |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 16 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 102 dB |
| Drivertype | Dynamisk |
| Driverenhed | 1 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofon mute | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Indgangsspænding (ørestykker) | 3,85 V |
| Batterikapacitet | 70 mAh |
| Indgangsspænding (opladningsetui) | 3,7 V |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 10 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeretui) | 50 t |
| Batteriteknologi (opladningskasse) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 950 mAh |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Taletid | 5,5 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningstid | 5 min. |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 45 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 160 mm |
| Vægt | 25 g |
| Venstre hørerør vægt | 12,5 g |
| Højre hørerør vægt | 12,5 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 90,93 x 57,94 x 35,37 mm |
| Opladeretui vægt | 76 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 46 mm |
| Pakkedybde | 102 mm |
| Pakkehøjde | 167 mm |
| Pakkevægt | 238 g |
Emballage indhold
| Power bank inkluderet | Ingen |
| Oplader | Ja |
| Opladningsstativ | Ja |
| Opladeretui type | Ledningsført |
| Opladningsetui | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Sikkerhedsark | Ja |
| Basestation | Ja |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Silikone ørespidserˌ 3 størrelser |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Ørepuder | Ja |
| Antal | 1 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8517620000 |
Strømstyring
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
Leverandørfunktioner
| Batteriets levetid | 600 min. |
| Opladningstid | 120 min. |