iiyama G-MASTER Red Eagle G2766HSU-B1 skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
Full HD 1920x1080 ved 165Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
iiyama G-MASTER Red Eagle G2766HSU-B1 skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
iiyama G-MASTER Red Eagle G2766HSU-B1 skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.842,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.812,-
DKK
(1.449,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
iiyama G-MASTER Red Eagle G2766HSU-B1 skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
iiyama G-MASTER Red Eagle G2766HSU-B1 skærm - LED baglys - 27" - AMD FreeSync Premium - VA - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.972,-
DKK
(1.577,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Svartid (MPRT) | Ja |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 184 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 184 kHz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync opdateringshastighed | 48 - 165 Hz |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal downstream-porte | 2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 22° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk, Hollandsk, Polsk, Russisk |
| Antal OSD sprog | 10 |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 28 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 546084 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 610,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 240 mm |
| Højde (med stativ) | 438 mm |
| Vægt (med stativ) | 5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 692 mm |
| Pakkedybde | 162 mm |
| Pakkehøjde | 454 mm |
| Pakkevægt | 6,4 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB, HDMI |
| Hurtig start guide | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 6400 kg |
| Emballageindhold | quick start guide, safety guide |
| Dybde | 240 mm |
| Bredde | 610,5 mm |
| Vægt | 5 kg |
| Brugerkontrol | picture adjust (contrast, brightness, OD, ACR, ECO, blue light reducer, black tuner, colour saturation, MBR, gamma), input select (auto, manual), audio (volume, mute), store user settings, colour settings (colour temp., 6-Axis, user preset), image adjust (i-Style colour, X-Res Technology, sharp and soft, RGB range, video mode adjust), language, setup menu (OSD H. position, OSD V. position, OSD rotation, OSD time, opening logo, AMD FreeSync Premium, LED), display information, recall |
| Højde | 438 mm |
| Kontrolpanel | Power, joystick controller: Menu, Up/ i-Style colour, Down/ Input Select, Left/ Eco Mode, Right/ Volume |
| Compliance-certifikater | CE, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |