iiyama Skærm
31.5" - 60 Hz - 4 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
6.303,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
6.273,-
DKK
(5.018,40 ekskl. moms)
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80M:1 |
Andre funktioner
| Delta E | <2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2,5 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
| Antal DisplayPort-udgange | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Indbygget KVM switch | Ja |
| HDCP | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Strømstyring
| USB strømforsyning | 15 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 120 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 32 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | 180° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 23° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Pivot vinkel | 90° |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 260 mm |
| Højde (med stativ) | 438 mm |
| Maks. stativ højde | 588 mm |
| Vægt (med stativ) | 9 kg |
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31,5 tommer) |
| Skærmteknologi | IPS Black 2.0 |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Responstid | 4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 140 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,2 cm |
| Skærmoverflade | Mat |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range (HDR) 400 |