iiyama Skærm
27" - IPS Black 2.0 - 60 Hz - 4 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.205,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.175,-
DKK
(3.340,00 ekskl. moms)
Projektør
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| USB strømforsyning op til | 96 W |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Indbygget KVM switch | Ja |
Præstation
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Andre funktioner
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Compliance-certifikater | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
Ergonomisk
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
| Hældningsvinkelområde | 23° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Design
| Pivot vinkel | 90° |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforbrug (typisk) | 27 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614 mm |
| Dybde (med stativ) | 224,5 mm |
| Højde (med stativ) | 544 mm |
| Højde (uden stativ) | 404 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 688 mm |
| Pakkedybde | 138 mm |
| Pakkehøjde | 463 mm |
| Pakkevægt | 9,7 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 in) |
| Paneltype | IPS Black 2.0 |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Responstid | 4 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,155 x 0,155 mm |
| Standard for farveskala | DCI-P3 99%, sRGB 100%, NTSC 72% |
| Farvedybde | 1.07B bit |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR400 |
| Skærmoverflade | Mat |