HyperX Alloy Core RGB tastatur Spil USB QWERTY US engelsk Sort
Tastatur
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | US engelsk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Spildresistent op til | 120 ml |
| Spiltilstand | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| Antal lysstyrkeniveauer | 3 |
| Antal lystilstande | 6 |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Kabellængde | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 443,2 x 175,31 x 35,68 mm |
| Tastatur vægt | 1,12 kg |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 475 mm |
| Pakkedybde | 220 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 1,4 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 485 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 245 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 12,1 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |