ZWILLING Szklanki do herbaty ZWILLING Sorrento 2x240 ml 39500-077-0
Funktioner
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Glas |
| Finish type | Rydde |
| Formfaktor | Rund |
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
| Kan benyttes i mikroovn | Ja |
| Dobbeltvæg | Ja |
| Håndtag | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 92 mm |
| Volumen | 240 ml |
| Højde | 84 mm |
| Dybde | 92 mm |