OXO Pop kwadratowy S niski 1l
Funktioner
| Formfaktor | Rektangulær |
| Type | Kasse |
| Kapacitet | 0,9 L |
| Produktfarve | Transparent, Hvid |
| Stabelbar | Ja |
| Aflåseligt låg | Ja |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Højde | 160 mm |
Emballage indhold
| Låg inkluderet | Ja |