WMF 06.0819.6030 mad termometer -20
250 °C Digital
Tekniske detaljer
| Temperaturinterval (T-T) | -20 - 250 °C |
| Temperatur, måleenheder | °C |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| Skærmtype | LCD |
| Baggrundsbelysning | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Type | Digital |
| Tåler opvaskemaskine | Ingen |
Batteri
| Batteritype | 2x LR 03 |
| Batterispænding | 3 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 25 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |