Morphy Richards 222064 brødrister 7 2 skive(r) 800 W Sort
Funktioner
| Husmateriale | Rustfrit stål |
| Variabel skorpe bruning kontrol | Ja |
| Bruningsniveauer | 7 |
| Eletronisk ristningsindstilling | Ingen |
| Antal skiver | 2 skive(r) |
| Lang spalte | Ingen |
| Antal porte | 2 |
| Variabel spaltebredde | Ja |
| Holde varm funktion | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Genopvarmningsfunktion | Ja |
| Afrimningsfunktion | Ja |
| Stop/afbryd-knap | Ja |
| Aftagelig krummebakke | Ja |
| Krummebakke | Ja |
| Tilpasset kode | 8516720000 |
| High-lift mekanisme | Ja |
Strømstyring
| Strøm | 800 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 240 V |
Vægt & størrelser
| Ledningslængde | 0,6 m |
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 284 mm |
| Højde | 195 mm |
| Vægt | 1,26 kg |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8516720000 |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Lag pr. palle | 2 stk |
| Produkter pr. pallelag | 30 stk |
| Produkter pr. palle | 60 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 05033114047017 |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 194 mm |
| Pakkedybde | 320 mm |
| Pakkehøjde | 206 mm |
| Pakkevægt | 1,58 kg |
| Pakketype | Box |