Toster Zwilling Toster ZWILLING Enfinigy 53008-000-0
Funktioner
| Kontroltype | Niveau |
| Opvarmningsstativ | Ja |
| Variabel skorpe bruning kontrol | Ja |
| Eletronisk ristningsindstilling | Ja |
| Antal skiver | 2 skive(r) |
| Lang spalte | Ingen |
| Antal porte | 2 |
| Stop/afbryd-knap | Ja |
| Genopvarmningsfunktion | Ja |
| Afrimningsfunktion | Ja |
| Produktfarve | Satin stål |
Strømstyring
| Strøm | 1000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
Vægt & størrelser
| Ledningslængde | 1 m |
| Bredde | 168 mm |
| Dybde | 292 mm |
| Højde | 206 mm |