Rowenta Turbo Silence VU5450F0 ventilator Hvid
Producent: ROWENTA
Produkt nr: VU5450
EAN: 3121040090862
Varenummer: F24840349
billigst-pricerunner
Producent: ROWENTA
Produkt nr: VU5450
EAN: 3121040090862
Varenummer: F24840349
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(728,00 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Type Husholdning ventilator
Produktfarve Hvid
Placering Gulv
Støjniveau 57 dB
Ventilator diameter 40 cm
Antal hastigheder 8
Luftstrøm 3000 m³/t
Automatisk oscillation Ja
Højdejustering Ja
Højdejusteringsområde 1180 - 1370 mm
Antal ventilatorblade 5
Timer Ja
Timer varighed (maksimum) 8 t
Beskyttelsesgitter Ja
Tænd-/slukkontakt Ja
Indbygget skærm Ja
Skærm LCD
Oprindelsesland Kina
Ledningslængde 1,68 m
Strømstyring
Strømkilde type Vekselstrøm
Strømforbrug (typisk) 32 W
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde 430 mm
Dybde 450 mm
Højde 1470 mm
Vægt 5,58 kg
Emballeringsdata
Fjernbetjening inkluderet Ja
Pakkebredde 200 mm
Pakkedybde 570 mm
Pakkehøjde 455 mm