Trust 26135 tastatur Spil USB QWERTZ Tysk Sort
Tastatur
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | 80% |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 87 |
| Tasternes holdbarhed | 50 Million karakterer |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Funktioner
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 356 x 128 x 35 mm |
| Tastatur vægt | 662 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |