GXT794 3-IN-1 BUNDLE DE
Tastatur
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Fysisk layout | Tenkeyless (TKL) |
| Antal taster på tastatur | 87 |
| Tastaturnøgleprofil | Højprofileret |
| Windows taster | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | LED |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Ergonomisk designet | Ingen |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Plast |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| Kabellængde | 1,5 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Win lock | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Bevægelsesopløsning | 4800 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Fra, Tændt |
| Mus batteritype | Indbygget batteri |
| Mus kabellængde | 1 m |
| Musens tænd/sluk-knap | Ja |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 359 x 135 x 40 mm |
| Tastatur vægt | 709 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 3 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Musemåtte inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |