Lexip Master tastatur Mus inkluderet Spil USB AZERTY Fransk Sort, Guld, Rød, Hvid
Tastatur
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | AZERTY |
| Tastatursprog | Fransk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 88 |
| Windows taster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Produktfarve | Sort, Guld, Rød, Hvid |
| Overfladefarvning | Billede |
Funktioner
| Kabellængde | 1,6 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Mus
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 12000 dpi |
| Antal knapper | 2 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Joystick/hjul |
| Knapfunktioner | Programmerbart |
| Mus kabellængde | 1,8 m |
| Belysningsfarve | Flere |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 355 x 125 x 35 mm |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 70 x 100 x 30 mm |
Emballage indhold
| Musemåtte inkluderet | Ja |
| Størrelse på musemåtte (BxD) | 900 x 400 mm |
| Musemåtte tykkelse | 4 mm |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |