MSI MAG 32C6X computerskærm 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
MSI MAG 32C6X computerskærm 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
MSI MAG 32C6X computerskærm 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.763,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.733,-
DKK
(1.386,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
MSI MAG 32C6X computerskærm 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
MSI MAG 32C6X computerskærm 80 cm (31.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.893,-
DKK
(1.514,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande | 1080p |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 160 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 60 - 144 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 93% |
| sRGB-dækning (typisk) | 101% |
| Adobe RGB dækning | 81% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0b |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4a |
| Lydudgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Akse | Nej |
| Drejelig | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 709,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 507,2 mm |
| Højde (med stativ) | 249,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 709 mm |
| Dybde (uden stativ) | 419,1 mm |
| Højde (uden stativ) | 107,2 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 818 mm |
| Pakkedybde | 188 mm |
| Pakkehøjde | 549 mm |
| Pakkevægt | 8,5 kg |
| Pakketype | Kasse |