Acer Nitro XF270 X1biiph skærm - 27" - AMD FreeSync Premium - 1ms
Full HD 1920x1080 ved 200Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
Acer Nitro XF270 X1biiph skærm - 27" - AMD FreeSync Premium - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Acer Nitro XF270 X1biiph skærm - 27" - AMD FreeSync Premium - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.422,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.392,-
DKK
(1.113,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
1.552,-
DKK
(1.241,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 200 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
Multimedie
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 27 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |