Lexip NP93
mus - USB - neptunium-alfa
Mus inkl. musemåtte
=
Før
761,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
731,-
DKK
(584,80 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 12000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Joystick/hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 12 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 20 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Fødder, materiale | Keramisk |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabelfunktioner | Flettet |
| Vægten kan tilpasses | Ja |
| Føddernes holdbarhed | 1500 km |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| USB strømforsyning | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 135 mm |
| Dybde | 190 mm |
| Højde | 55 mm |
| Vægt | 167 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |