HyperX Pulsefire Haste 2 Mini – Trådløs gamingmus (hvid)
Mus inkl. musemåtte
=
Før
870,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
840,-
DKK
(672,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1; 1 |
| Rullende retning | Lodret; Lodret |
| Formål | Spil; Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A; RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk; Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi; 26000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper; Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul; Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja; Ja |
| Antal knapper | 6; 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6; 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100; 100 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek.; 650 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja; Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G; 50 G |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja; Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz; 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz; 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.1; 5.1 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous; Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja; Ja |
| Farvenavn | White |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk; Monokromatisk |
| Belysning | Ja; Ja |
| Belysningsfarve | Flere; Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m; 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel; Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja; Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri; Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo); Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 370 mAh; 370 mAh |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja; Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 3 W; 3 W |
| Batterilevetid (maks.) | 100 t |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 15 W; 15 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 124 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 59 g; 59 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen; Ingen |
| Pakkebredde | 155 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 64 mm |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja; Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A; USB Type-A |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina, Vietnam |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 88 stk |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211708 |
| Garantiperiode | 2 År; 2 År |