Lexip Bluetooth Headset
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | Baggrundslys, Slå lyden fra |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Kabellængde | 2 m |
| Baggrundslys | Ja |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 106 dB |
| Driverenhed | 5 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 7000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -42 dB |
| Mikrofonindgangsimpedans | 2200 ohm (Ω) |
| Aftagelige mikrofon | Ja |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 28 t |
| Opladningskilde | USB |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 225 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 215 mm |
| Vægt | 305 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm), USB Type-C |
Strømstyring
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Andre funktioner
| USB-kabellængde | 1,5 m |