GXT493W CARUS WRLS HEADSET
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset, Hjelm |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Hvid |
| Volumenkontrol | Dreje |
| Kabelfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C / USB Type-A |
| Bluetooth | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Hovedtelefon følsomhed | 101 dB |
| Magnet-type | Neodym |
| Driverenhed | 5 cm |
| Støjreduktion | Ingen |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 20 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 82 mm |
| Højde | 185 mm |
| Vægt | 280 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm), USB Type-C |