Alpha Bravo GX-3 Pro Gaming
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Spil |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 1,7 m |
| Kabelfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-A |
Høretelefoner
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 64 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 110 dB |
| Driverenhed | 5,3 cm |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 152 mm |
| Dybde | 182 mm |
| Højde | 90 mm |
| Vægt | 308 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 185 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 722,5 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 515 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 385 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Ydre emballage nettovægt | 7,23 kg |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
Andre funktioner
| Lyd-output kanaler | 7.1 kanaler |
| Mikrofonenhed dimensioner (B x D) | 6 x 2,2 mm |
| Strømforbrug | 80 mA |