Xiaomi Skærm
27" - 200 Hz - 1 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.402,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.372,-
DKK
(1.097,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Præstation
| AMD FreeSync-type | AMD FreeSync Premium |
| DisplayPort-version | 1,4 |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 36 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 611,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 173 mm |
| Højde (med stativ) | 476 mm |
| Vægt (med stativ) | 3900,0 g |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| VESA montering | Ja |
Scanning
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmteknologi | Fast IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Maksimal opdateringshastighed | 200 Hz |
| Responstid | 1 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| Farveskala DCI-P3 | 95% |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range (HDR) 400 |