Hikvision Skærm
32" - VA - 75 Hz - 8 ms - 1x HDMI - Sort
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.393,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.363,-
DKK
(1.890,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Andre funktioner
| Aktiv skærmområde (B x H) | 698,4 mm |
Strømstyring
| 60 Hz | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (maks.) | 48 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Lydudgang | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 735,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 208 mm |
| Højde (med stativ) | 489,2 mm |
| Bredde (uden stativ) | 735,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 80,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 433,5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 808 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 510 mm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Kamera
| 3D NR (støjreduktion) | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 32" |
| Paneltype | VA |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Type af baggrundslys | D-LED |
| Pixel pitch | 0,12125 x 0,36375 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 392,85 mm |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Responstid | 8 ms |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Tågehastighed | 2% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |