Dell Pro WL3024
headset
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Betjeningstaster | Volume +, Volume - |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontroltype | Knapper |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Stråleformning | Ja |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
Høretelefoner
| Maksimal indgangseffekt | 30 mW |
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Hovedtelefon følsomhed | 119 dB |
| Driverenhed | 2,8 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Passiv |
Mikrofon
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -45 dB |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 41 t |
| Taletid | 26 t |
| Opladningskilde | USB |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Hurtig opladning | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 67,5 mm |
| Dybde | 190,5 mm |
| Højde | 181,7 mm |
| Vægt | 182 g |
Emballage indhold
| Lydadaptere inkluderet | USB |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Etui | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
Strømstyring
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
Leverandørfunktioner
| Materiale | Kunstlæder, Hukommelsesskum, Plast |