DELL Monteringsstativ
100 x 100 mm
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.017,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.987,-
DKK
(2.389,60 ekskl. moms)
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbygget kamera | Ja |
| Megapixel | 4 MP |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal upstream-porte | 1 |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| Antal downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
Andre funktioner
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Certificering | TCO Certified, ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, RoHS |
Strømstyring
| USB strømforsyning | Ja |
| Strømforbrug (typisk) | 14,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 195 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 538,64 mm |
| Dybde (med stativ) | 186,25 mm |
| Højde (med stativ) | 410,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 5.950,00 g |
Display
| Skærm diagonal | 23,8" |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,275 mm |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Responstid | 5 ms |
| Responstid (hurtig) | 8 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Standard for farveskala | 99% sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Overfladehårdhed | 3H |