Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business Bærbar PC
Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 / 3.2 GHz - 16 GB LPDDR5X - 256 GB SSD - 13"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
12.813,-
DKK
(10.250,40 ekskl. moms)
bærbar inkl. 13,3" sleeved taske
1x
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business Bærbar PC
1x
Port Torino II 13,3-14" Sleeve Rød
=
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business Bærbar PC
1x
Port Torino II 13,3-14" Sleeve Rød
Før
11.663,-
DKK
SPAR
50,-
DKK
11.613,-
DKK
(9.290,40 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
11.879,-
DKK
(9.503,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC for Business Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
12.513,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
12.413,-
DKK
(9.930,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - AI Ready |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 / 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.4 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Cache | 30 MB |
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| NPU-ydeevne Op Til (TOPS) | 45 TOPS |
| Understøttelse af Windows Studio Effekter | Ja |
| RAM | 16 GB |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM; 4-cellet litiumkoboltoxis |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 13"; Tastatur, touchpad |
| Berøringsskærm | Ja (10-punkts multi-touch) |
| Opløsning | 1920 x 1280 |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Pixeltæthed (ppi) | 178 |
| Billedformatforhold | 3:2 |
| Billedklarhed | 400 cd/m² |
| Egenskaber | Anti-reflekterende, Color Calibrated, sRGB Color Space, PixelSense, Adaptive Contrast, Adaptive Color, forstærket glas; Præcisions-touchpad, Copilot-nøgle |
| Grafik-processor | Qualcomm Adreno |
| Kamera | Ja - 1080p |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 |
| Frame Rate | 60 frames pr. sekund |
| Kameraegenskaber | Windows Hello, Portrait Lighting, autoramme, Eye Contact-funktion, portræt sløring |
| Lyd | Stereohøjttalere, dobbelt array-mikrofon |
| Overensstemmelsesstandarder | Dolby Atmos; ISO 9241-307 |
| Audiofunktioner | Output: Omnisonic-højttalere |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Antal installeret | 1 |
| Vægt | 198 g; 1.22 kg |
| Kapacitet | 50 Wh |
| Batteri run-time | Web browsing: op til 16 time(r) ¦ Video playback: op til 23 time(r) |
| Input | 20 V |
| Output | 45 Watt 2.25 A |
| Interfacedetaljer | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Type C) ¦ USB 3.1 (Type A) ¦ Hovedtelefon-output (3.5 mm) |
| Med software | MS BitLocker, Microsoft 365 Business Standard, Business Premium eller Microsoft 365 Apps (30 dages prøvettid), Microsoft 365 Apps (kræver licens eller abonnement) |
| Copilot+ PC | Yes |
| Farve | Platinum |
| Materiale af etui | Anodiseret aluminium |
| Integrerede funktioner | Fingeraftrykslæser, omgivende farvesensor |
| Kan dockes | Ja |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton, fingeraftrykslæser |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter, USB-C opladningskabel |
| Dimensioner (B x D x H) | 28.565 cm x 21.414 cm x 1.56 cm |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |