Medion Akoya E15443 Bærbar PC
Intel Core Ultra 5 (Serie 1) 1.2 GHz - 16 GB DDR5 - 512 GB SSD M.2 2280 - 15.6"
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Medion Akoya E15443 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Medion Akoya E15443 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
5.958,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
5.858,-
DKK
(4.686,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Windows 11 Home Plus |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Serie 1) 1.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Antal kerner | 14-core |
| Cache | L3 - 18 MB |
| RAM | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Hastighed | 4800 MHz |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 2280 |
| Type | 15.6"; Tastatur, touchpad |
| LCD Backlight Teknologi | LED baglys |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Egenskaber | Blændfri; Dual pass-through antenne |
| Grafik-processor | Intel Arc Graphics |
| Lyd | Stereohøjttalere, mikrofon |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Kapacitet | 4825 mAh |
| Run-time | Op til 4 timer |
| Output | 19 V |
| Interfacedetaljer | USB-C 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB 2.0 ¦ HDMI ¦ Kombostik til hovedtelefon/mikrofon |
| Hukommelseskortlæser | Ja (microSD) |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.9 cm x 29.2 cm x 2.4 cm |
| Vægt | 1.81 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
| Min. driftstemperatur | 5 °C |
| Maks. driftstemperatur | 30 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 20 - 80 % (ikke-kondenserende) |