Lenovo ThinkPad P14s G6
Intel Core Ultra 7 - 32GB - 1000GB - 14.5"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Lenovo ThinkPad P14s G6
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Lenovo ThinkPad P14s G6
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
22.709,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
22.609,-
DKK
(18.087,20 ekskl. moms)
| Produkttype | Mobil arbejdsstation |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Antal kerner | 16-core |
| Cache | 24 MB |
| Funktioner | Integreret hukommelsescontroller |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| RAM | 32 GB |
| Maks. understøttet RAM | 96 GB |
| Teknologi | DDR5 SDRAM - ikke-ECC; Litium-polymer |
| Model | SO DIMM 262-PIN |
| Hovedlager | 1 TB SSD |
| Type | 14.5"; Tastatur, UltraNav, TrackPoint |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:10 |
| Kamera | Ja |
| Opløsning | 5 Megapixel |
| Kameraegenskaber | Fikseret fokus, Windows Hello |
| Lyd | Stereohøjttalere |
| Overensstemmelsesstandarder | High Definition Audio |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Farve | Sort |
| Sikkerhed | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.55 cm |