ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-L1370W Bærbar PC
AMD Ryzen 7 7730U / 2 GHz - 16 GB DDR4 - 1 TB SSD M.2 PCIe 3.0 - NVM Express (NVMe) - 15.6" OLED
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
10.420,-
DKK
(8.336,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
9.486,-
DKK
(7.588,80 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-L1370W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-L1370W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
10.120,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
10.020,-
DKK
(8.016,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - 180° hængselsdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| CPU | AMD Ryzen 7 7730U / 2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
| Cache | 16 MB |
| RAM | 16 GB (1 x 8 GB + 8 GB (loddet)) |
| Teknologi | DDR4 SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Antal åbninger | 1 |
| Tomme åbninger | 0 |
| Hovedlager | 1 TB SSD M.2 PCIe 3.0 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 15.6" OLED; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Billedklarhed | 600 cd/m² |
| Farve support | 1,07 milliarder farver |
| Farvespektrum | 100% DCI-P3 |
| Egenskaber | Blank, Pantone Validated, 0.2 ms responsrate, HDR 600 True Black, VESA DisplayHDR, 86 % skærm til krop-forhold; Præcisions-touchpad, chiclet-tastatur, 1.35 m rejselængde, ASUS ErgoSense; Enkelt strøm (1x1); ASUS IceCool design, MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse, Cortana support |
| Grafik-processor | AMD Radeon Graphics |
| Kamera | Ja - 720p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker |
| Lyd | Højttalere, array-mikrofon |
| Audiofunktioner | Output: ASUS SonicMaster; Input: AI-støjannullering |
| Tastaturbagbelysning | Ja |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Kapacitet | 50 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt, 19 V, 3.42 A |
| Interfacedetaljer | USB 2.0 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (Power Delivery) ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ HDMI |
| Farve | Indie-sort |
| Materiale af etui | Plastik |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip, fingeraftrykslæser |
| Udstyr inkluderet | Strømadapter |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH, Energy Star 8.0 |
| Dimensioner (B x D x H) | 35.68 cm x 22.76 cm x 1.99 cm |
| Vægt | 1.7 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 7.3 (ud af 10) |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |