Acer Chromebook 514 Bærbar PC
Intel N-series - 8 GB LPDDR5X - 64 GB eMMC - 14" IPS
Bærbar inkl. Office pakken home and student
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Acer Chromebook 514 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Acer Chromebook 514 Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
5.683,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
5.583,-
DKK
(4.466,40 ekskl. moms)
| Produkttype | Chromebook |
| Operativsystem | Google Chrome OS |
| CPU | Intel N-series |
| Cache | 6 MB |
| RAM | 8 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Teknologi | LPDDR5X SDRAM |
| Hovedlager | 64 GB eMMC |
| Type | 14" - IPS; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Widescreen | Ja |
| Kamera | Ja |
| Lyd | Stereohøjttalere, to mikrofoner |
| Tastatur layout | QWERTY |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Egenskaber | Dobbelt strøm (2x2) |
| Output | 65 Watt |
| Overfladefinish | Tekstur |
| Tyveri/Indtrængningsbeskyttelse | Sikkerhedslåseåbning (kabellåse solgt separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington nano sikkerhedsåbning |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Lokalisering | Region: nordiske |
| Service & Support | 1 års garanti |
