Beko BDFN26441SC opvaskemaskine
Producent: Beko
Produkt nr: 7696001677
EAN: 8690842629433
Varenummer: F24699776
billigst-pricerunner
Producent: Beko
Produkt nr: 7696001677
EAN: 8690842629433
Varenummer: F24699776
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(5.908,80 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Design
Placering af apparat Fritstående
Produktstørrelse Fuld størrelse (60 cm)
Dør farve Rustfrit stål
Indbygget skærm Ja
Skærmtype LED
Ledningslængde 1.4 m
Øverste kurv indstillelig højde Ja
Præstation
Støjniveau 44 dB
Opvaskeprogrammer Automatisk, Delicate 40°C, Øko 50 °C, Intensive 70°C, Mini, Quick&Shine
Tørresystem Statisk
Antal kuverter 14 kuverter
Antal vaskeprogrammer 6
Støjemissionsklasse B
Antal temperaturindstillinger 5
Temperatur (maks) 70 °C
Maksimal varmtvandsforsyning temperatur 60 °C
Cyklustid 224 min.
Startforsinkelse (min) 0 t
Forsinket start-timer Ja
Forsinket start (maks.) 24 t
Overløbsbeskyttelse Ja
Ergonomisk
Automatisk døråbning Ja
Børnesikring Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsskala A til G
Energieffektivitetsklasse C
Energiforbrug pr. cyklus 0.75 kWh
Vandforbrug pr. cyklus 9.5 L
Energiforbrug pr. 100 cyklusser 75 kWh
Tilsluttet belastning 1800 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 Hz
Strøm 10 A
Energieffektivitetsindeks (EEI) 43,9
Vaske effektivitetsindeks (EU 2017/1369) 1,13
Tørre effektivitetsindeks (EU 2017/1369) 1,07
Vægt & størrelser
Dybde 600 mm
Højde 850 mm
Vægt 47 kg
Understøttede scanningstilstande 1150 mm
Bredde 598 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 644 mm
Pakkedybde 661 mm
Pakkehøjde 889 mm