*Battery vacuum cleaner FreeStyle SVC216FG
Producent: Gorenje
Produkt nr: SVC216FGD
EAN: 3838782402654
Varenummer: F21675054
billigst-pricerunner
Producent: Gorenje
Produkt nr: SVC216FGD
EAN: 3838782402654
Varenummer: F21675054
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(812,80 ekskl. moms)
Produkt nr: SVC216FGD
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv rengøring uden begrænsninger
60 minutters driftstid til hele boligen
  • Op til 60 minutters runtime gør det muligt at rengøre større arealer på én opladning
  • HEPA-filtrering sikrer at støv og partikler effektivt holdes tilbage i maskinen
  • Turbo brush inkluderet giver øget sugeevne til effektiv fjernelse af snavs
  • Lav vægt på 2,5 kg gør støvsugeren let at manøvrere og bære
  • 21.6 V batterispænding leverer stabil strøm til konstant ydeevne
  • 2-i-1 design gør det nemt at skifte mellem gulvstøvsuger og håndstøvsuger
Praktisk anvendelse i hverdagen
Design
Produkttype 2-i-1 stangstøvsuger
Produktfarve Sort
Præstation
Rengøringstype Dry
Vakuum luftfiltrering HEPA
Støjniveau 78 dB
Strømstyring
Strømkilde Batteri
Batterispænding 21,6 V
Kørselstid 60 min.
Emballeringsdata
Pakkedybde 160 mm
Pakkevægt 4,5 kg
Pakkebredde 342 mm
Pakkehøjde 630 mm
Vægt & størrelser
Bredde 260 mm
Dybde 170 mm
Højde 1180 mm