ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W Bærbar PC
Intel Core 5 (Serie 1) 120U / 1.4 GHz - 8 GB DDR4 - 512 GB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) - 17.3"
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
6.500,-
DKK
(5.200,00 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Docking Station
1x
ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W Bærbar PC
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
6.200,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
6.100,-
DKK
(4.880,00 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook - 180° hængselsdesign |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| CPU | Intel Core 5 (Serie 1) 120U / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Antal kerner | 10-core |
| Ydeevnekerner | 2 |
| Effektive Kerner | 8 |
| Cache | 12 MB |
| Funktioner | Intel Smart Cache |
| RAM | 8 GB (medfulgt hukommelse er loddet) |
| Teknologi | DDR4 SDRAM; 3-cellet Litiumion |
| Model | SO DIMM 260-PIN |
| Antal åbninger | 1 |
| Tomme åbninger | 1 |
| Hovedlager | 512 GB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Type | 17.3"; Tastatur, touchpad |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-sync hastighed ved maks. opløsning | 60 Hz |
| Widescreen | Ja |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Billedklarhed | 250 cd/m² |
| Farvespektrum | 45% NTSC |
| Egenskaber | Blændfri, IPS-niveau, 86 % skærm til krop-forhold; Chiclet-tastatur, 1,4 m rejselængde, ASUS ErgoSense, præcisions-touchpad; Enkelt strøm (1x1); MIL-STD-810H testet, BIOS-beskyttelse, ASUS Antimicrobial Guard Plus, Cortana support |
| Grafik-processor | Intel Graphics |
| Kamera | Ja - 720p |
| Kameraegenskaber | Privatlivslukker |
| Lyd | Dobbelte højttalere, array-mikrofon |
| Audiofunktioner | Output: ASUS SonicMaster, Audio by Dirac, Asus Audio Booster; Input: AI-støjannullering |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Trådløs | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Kapacitet | 50 Wh |
| Input | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Output | 45 Watt, 20 V, 2.25 A |
| Interfacedetaljer | Kombostik til hovedtelefon/mikrofon ¦ HDMI ¦ USB 2.0 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 ¦ 2 x USB 3.2 Gen 1 ¦ USB-C 3.2 Gen 1 (Power Delivery) |
| Farve | Stille blå, sort (tastatur) |
| Materiale af etui | Plastik |
| Sikkerhed | Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | USB-C strømadapter |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH |
| Dimensioner (B x D x H) | 39.93 cm x 25.43 cm x 1.99 cm |
| Vægt | 2.1 kg |
| Reparationsfærdighedsindeks | 9.2 (ud af 10) |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Silver |