Produkt nr: 90XB014N-MPW0P0
EAN: 195553014724
Varenummer: F23487840
billigst-pricerunner
ASUS U90W-01
Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB014N-MPW0P0
EAN: 195553014724
Varenummer: F23487840
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(414,40 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90XB014N-MPW0P0
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Hurtig og robust ASUS strømforsyningsadapter på 90 Watt
Funktioner
Formål Laptop
Strømforsyningstype Indendørs
Stærkstrøm typen AC-to-DC
Indgangsspænding 100 - 240 V
Maksimal indgangsspænding 240 V
Indgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Indgangsstrøm 1.5 A
Udgangseffekt 90 W
Udgangsspænding 19 V