Produkt nr: 90MB1G60-M0EAYC
EAN: 4711387304020
Varenummer: F24544025
billigst-pricerunner
ASUS Pro H610T-CSM
ASUS Pro H610T-CSM
Producent: ASUS
Produkt nr: 90MB1G60-M0EAYC
EAN: 4711387304020
Varenummer: F24544025
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(958,40 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90MB1G60-M0EAYC
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
ASUS H610T-CSM - Et Kraftfuldt Bundkort med Utrolig Ydeevne og Stabilitet
Processor
Processorproducent AMD
Processor sokkel LGA 1700
Hukommelse
Understøttede hukommelsestyper DDR5-SDRAM
Antal hukommelsesstik 2
Hukommelses slots type SO-DIMM
Hukommelseskanaler To-kanals
ECC-kompatibilitet NON-ECC
Understøttede hukommelsesclock-hastigheder 5600 MHz
Maksimal intern hukommelse 64 GB
Ikke-bufferet hukommelse Ja
Lagring controllers
Understøttet datalagringsdrev typer HDD & SSD
Understøttede lagerdrev brugerflader M.2, SATA III
Antal understøttede HHD'er 2
Antal understøttede lagerdiske 3
Grafik
Understøttelse af parallel behandlingsteknologi Ikke understøttet
Intern I/O
USB 2.0-stik 3
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) stik Ja
Antal SATA III-stik 2
Lydstik på frontpanel Ja
CPU-ventilatorstik Ja
Antal kabinetventilatorstik Ja
Antal COM-stik Ja
TPM-stik Ja
Bagpanel I/O porte
Antal USB 2.0-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte 2
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal HDMI-porte Ja
Antal DisplayPorts Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Mikrofonindgang Ja
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ethernet-grænsefladetype Hurtigt ethernet, Gigabit Ethernet
Wi-Fi Nej
Funktioner
Bundkort chipsæt Intel H610
Lyd-output kanaler 7.1 kanaler
Komponent til PC
Motherboard form faktor Thin Mini ITX
Bundkort chipset familie Intel
Understøttede Windows-operativsystemer Windows 10 x64, Windows 11 x64
Udvidelsessokler
Antal M.2 (M) slots Ja
BIOS
BIOS-type UEFI AMI
BIOS-hukommelsesstørrelse 128 Mbit
Emballeringsdata
Pakkebredde 226 mm
Pakkedybde 185 mm
Pakkehøjde 60 mm
Pakkevægt 742,6 g
Vægt & størrelser
Bredde 170 mm
Dybde 170 mm
Højde 32 mm