APC Easy Rack
rack - 42U
Funktioner
| Rackkapacitet | 42U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1.2 kg |
| Maksimal vægtkapacitet (rullende) | 600 g |
| Produktfarve | Sort |
| Sidepaneler medfølger | Nej |
| Styrehjul | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 1200 mm |
| Højde | 1991 mm |
| Vægt | 107 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1250 mm |
| Pakkedybde | 850 mm |
| Pakkehøjde | 2120 mm |
| Pakkevægt | 116 kg |
Tekniske detaljer
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 351,98 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |