ADATA 64GB, microSDHC, Class 10 UHS-I Klasse 10
Hukommelse
| Kapacitet | 64 GB |
| Flashkort type | MicroSDHC |
| Læsehastighed | 85 MB/s |
| Skrivehastighed | 25 MB/s |
| Intern hukommelsestype | UHS-I |
| UHS hastighedsklasse | Class 1 (U1) |
| Flash-hukommelse klasse | Klasse 10 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Blå |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 85 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 11 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 1 mm |
| Vægt | 0,25 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Hukommelsesadapter inkluderet | SD |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85235190 |
Andre funktioner
| Intern hukommelse | 64 GB |