A4Tech FSTYLER Collection FB35
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 - røget grå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
585,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
555,-
DKK
(444,00 ekskl. moms)
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Nano trådløs modtager (USB) |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Bredde | 7 cm |
| Dybde | 10.5 cm |
| Højde | 4.2 cm |
| Vægt | 74 g |
| Farve | Røget grå |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 2000 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 800/1000/1600/2000 dpi, rapporthastighed: 125 Hz |
| Egenskaber | Scrollhjul, 2 sideknapper, 4 enheder simultan forbindelse, on/off strøm kontakt |
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |