9SP CABINET FRAME RK 20D
Funktioner
| Rackkapacitet | 9U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 113,4 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 508 mm |
| Højde | 423,9 mm |
| Indvendig dybde | 50,8 cm |
| Indre højde | 40 cm |
Logistik data
| Oprindelsesland | Mexico |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |