45SP/32D PRECONFIGURED AV RACK
Funktioner
| Rackkapacitet | 45U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 1360,77 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Rammetype | Lukket |
| Dørkonstruktion | Stål |
| Sidepanel konstruktion | Stål |
| Sidepaneler medfølger | Ja |
| Nøglelås | Ja |
| Dørlås til hoveddøren | Ja |
| Rack skinner | Ja |
| Justerbare monteringsskinner | Ja |
| Justerbar fod | Ja |
| Justerbar dybde | Ja |
| Justerbare fødder | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Montage hul form | Rund |
| Montering påkrævet | Ja |
| Forudsamlet | Ja |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 120 V |
| Nominel strøm | 20 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 584,2 mm |
| Dybde | 855,7 mm |
| Højde | 1793,9 mm |
| Vægt | 90,7 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |