38SP/32D PRECONFIGURED AV RACK
Funktioner
| Rackkapacitet | 38U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1360,8 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
Vægt & størrelser
| Bredde | 584 mm |
| Dybde | 813 mm |
| Højde | 1803 mm |
| Rackkapacitet | 38U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1360,8 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Bredde | 584 mm |
| Dybde | 813 mm |
| Højde | 1803 mm |